Perşembe, 10 Ağustos 2017 15:49

Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Özçınar’ı Ziyaret Etti

Güzelyurt Yeşilada Lions Kulübü yeni yönetim kurulu olarak bugün saat 09:30’da Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, yeni başkan Seval Zaifoğlu’nu ve yeni yönetim kurulu üyelerini kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.

Kulübün çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, yapılan yardımların ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleştiğini gözlemlediğini ifade etti.

Gönüllülük esasına dayalı yürütülen bu görevin meşakkatli olduğuna da değinen Özçınar, Belediye olarak imkanlar doğrultusunda tüm sivil toplum örgütlerine destek olmaya çalıştıklarını söyledi.

Özçınar üyelerle sohbet ederek, belediye tarafından yürütülmekte olan çalışma ve ihalelerin yoğun olarak devam ettiğini belirtti. Sergi Salonu projesinin ihaleyi alan şirket tarafından devam ettiğini, AKM’nin 650.000 TL bedelli iş için de teklif kabul sürecinin başladığını anlattı.

Belediyenin tüm birimlerinin bir arada olacağı 5.000.000 TL bedelli yeni Belediye Merkez Binasının proje çizim çalışmalarının başladığını da kaydeden Özçınar, 2017 yılı sonunda birinci etabının temellerinin atılacağını duyurdu.

Etaplar halinde devam eden Kent Park Projesinin 4. Etabının ihalesine çıkıldığını ve ihaleyi alan şirket tarafından çalışmaların başladığını ifade eden Özçınar, 600.000 TL bedelli işlerin kısa sürede bitirilmesinin hedeflendiğine dikkat çekti.

450.000 TL bedelli Akçay, Zümrütköy ve Şahinler Asfalt Projesi ihalesinin de sonlandırıldığı ve sözleşme imza aşamasında olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, yine 1.000.000 TL olarak öngörülen Kent Park projesinin 5. Etabı kapsamında meydan düzenleme ve birçok oyun grupları barındıran çalışmanın proje ihale aşamasına gelindiğini söyledi.

Özçınar Üyelere ayrıca Güzelyurt Belediyesi’nin çalışma ve projelerini içeren dergiyi takdim etti.

Okunma 1074 defa

sikayet

dergi

gazete