Cuma, 05 Temmuz 2019 11:29

Festivalde Nostalji Yaşandı

  1. Güzelyurt Portakal Festivali kapsamında dün akşam Festival Gösteri Merkezi’nde gerçekleşen Cem Karaca Anma Gecesi’nde sahne alan yerli sanatçılar müzikseverlere nostaljik bir gece yaşattı.

Ülkemizin sevilen gruplarından SOS Grubunun orkestrasıyla gerçekleşen konserde Kıbrıslı Sanatçılarımız Cem Karaca’nın unutulmaz şarkılarını seslendirdi.

Konsere Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Türkay Tokel, Belediye Meclis Üyeleri ve Festivalin sponsor firma temsilcileri ile çok sayıda halk katıldı.

Konserde Arif Edizer, Muhittin Yangın, Hüseyin Yücelten, Raif Çağlar, Oral Timer, Fırat Özakıncılar, Eda Girgin, Osman Cankoy, Petek Cankoy, Hasan Cemgünal, Yıltan Taşçı,  Mustafa Alpakon, Metin Kavaz, Ebru Aydın, Halil Akansel ve Sidar Karakuş muhteşem ses ve yorumlarıyla geceye renk kattılar.

Gecenin finalinde tüm sanatçılar sahne alarak Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar ile birlikte Cem Karaca’nın unutulmaz parçalarından biri olan “Ben Bir Ceviz Ağacıyım” adlı şarkıyı okudu.

Gecede ayrıca sanatçılara ve Festival’e sponsor olan şirket temsilerine teşekkür plaketi takdim edildi.

Okunma 77 defa

sikayet

dergi

gazete


Kıbrıs Tüp Bebeğim

Erbatu Estate

İnce Estate