Pazartesi, 25 Kasım 2019 16:57

Özçınar “Öğretmenlerin Eğitim Alanında Bir Işık Olduklarını Vurguladı”

                                                                                        

Özçınar “Öğretmenlerin Eğitim Alanında Bir Işık Olduklarını Vurguladı”

Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar ve Eşi Tijen Özçınar 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bugün belediye sınırları içerisinde bulunan okulları ziyaret etti.

Öğretmenlerin bu anlamlı gününü kutlayan Özçınar, gün dolayısıyla öğretmenlere ilettiği yazılı mesajında öğretmenlerin eğitim alanında bir ışık olduklarını ve geleceğin nesillerini aydınlatarak, özveri ile yetiştirdiklerini ifade etti.

EMEKLİ ÖĞRETMENLER YEMEKTE BULUŞTU

Güzelyurt Belediyesi ayrıca Öğretmenler Günü dolayısıyla emekli öğretmenlere yönelik öğle yemeği organize etti.

Kalkanlı-Hilkat Restaurant’ta gerçekleşen yemeğe Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar ve eşi Tijen Özçınar, Güzelyurt Kaymakamı Savaş Orakçıoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, emekli öğretmenler ve aktif okul müdürleri katıldı.

Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, geleceğe ışık tutan nice nesiller yetiştiren öğretmenlere teşekkür ederek,  bir insanın gelişim ve yetişmesinde öğretmenin büyük rolü olduğunun altını çizdi.

Özçınar hem öğretmenleriyle hem de kendisiyle aynı dönemlerde öğretmenlik yapan meslektaşlarıyla bir arada olmaktan büyük keyif aldığını belirterek, Güzelyurt Belediyesi’nin sosyal belediyecilik alanında yaptığı tüm organizasyonların bir gelenek haline geldiğini ve “Öğretmenler Günü” kutlamalarının da buna bir örnek teşkil ettiğini anlattı.

Müzik eşliğinde meslektaşlarıyla buluşan emekli öğretmenler eski günleri yad ettiler…

Okunma 846 defa

sikayet

dergi

gazete