Bu sayfayı yazdır
Cuma, 29 Aralık 2017 11:26

Yeni Yıl Tedbirleri

 

            Yeni yıl hazırlıkları çerçevesinde Belediye olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerde herhangi bir sorun yaşanmaması amacı ile ilave hazırlıklar yapılarak tedbirler alınmıştır.

Temizlik Hizmetleri:

  1. Ev ve işyerleri: İşyeri ve konutların atıkları tatil süresince normal program aksatılmadan ekipler tarafından kaldırılacaktır.
  2. Sokak ve caddeler: merkez, cadde ve sokaklara ilave olarak temizlik ekipleri konarak temizlik hizmetinin artırılması gerçekleştirlecektir.

Su Hizmetleri: Normal program dahilinde  kent ve tüm bölgelere kesintisiz su verilecektir. Arızalara karşı nöbetçi ekip oluşturulmuştur.

Kolluk Hizmetleri: Oluşabilecek sorun ve şikayetlere anında müdahale edilebilmesi amacı ile nöbetçi ekipler devrede olacaktır.

Salhane Hizmeti: İlave hizmet sağlanakk sureti ile esnaf talepleri karşılanmıştır.

Tartı Merkezi Hizmeti: Narenciye kesimlerinin yapılmayacak olması nedeni ile Cypruvex ve Merkez tartı 2 Ocak 2017 Pazartesi gününden itibaren faaliyette olacaktır.

Defin Hizmetleri: Nöbetçi ekipler, ihtiyaç olması durumunda hizmet vermek için görevlendirildi.

Açık Pazar: Her hafta Cumartesi günleri kurulmakta olan Güzelyurt Açık Pazar 31 Aralık 2016 Cumartesi günü esnaftan gelen talep üzerine açık olacaktır.

            Alınan tedbirlerin yanısıra tüm ihtiyaçlar ve şikayetler için 0548 829 3243, 0548 829 3245, 0548 829 3246 numaralı telefon hatları vatandaş şikayet ve isteklerini karşılamak ve hizmet vermek üzere tahsis edilmiştir.

            Vatandaşın Yeni Yılını Kutlar, Sağlıklı Günler Dileriz.

Okunma 2281 defa