Cuma, 08 Ekim 2021 15:34

Özçınar, “KKTC’nin Uluslararası Tanıtılması İçin Yaptığı Çalışmalar” ödülü aldı

  1. T. Belediyeler Birliği ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar Buhara Medya Grubunun Düzenlediği, 11. Uluslararası Buhara Medya Ödülleri Töreni’nde, “KKTC’nin Uluslararası Tanıtılması İçin Yaptığı Çalışmalar” ödülü aldı.
  1. Uluslararası Buhara Medya Ödülleri 6 Ekim Çarşama akşamı sahiplerini buldu.

Ankara’da JW Marriott Hotel’de Buhara Medya Grubu’nun düzenlediği ödül gecesinde K. T. Belediyeler Birliği ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar “KKTC’nin Uluslararası Tanıtılması İçin Yaptığı Çalışmalar” ödülüne layık görüldü.

Mahmut Özçınar, ödül töreninde yaptığı konuşmada yerel yönetimleri daha kaliteli daha

sürdürülebilir belediyeciliğe taşıyabilme hedefinde olduklarını kaydetti.

Özçınar, “Türkiye ile ilişkilerimiz bağlamında da Türkiye Belediyeler Birliği, Türk Dünyası Belediyeler Birliği, Akdeniz Belediyeler Birliği ve buna bağlı Ortadoğu Batı Asya Bölge Temsilciliği ve bunun da ötesinde Avrupa Konseyinde yaptığımız çalışmalarla ülkemizi tanıtmaya gayret gösteriyoruz. Güzel adamızın uluslararası ilişkiler bağlamındaki boyutlu bir çalışma sürdürebilmesi için buna katı koymaya devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

“Başarı İçin Yeniden Bir Arada, Yeniden Birlikte” sloganıyla düzenlenen programa, T.C. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bazı milletvekilleri ile belediye başkanları ve birçok siyasi konuk katıldı.

Özlem Yıldız ve Levent Kol’un sunuculuğunu üstlendiği ve 30 farklı kategoride ödüllerin sahibini bulduğu gecede ayrıca sanat dünyasından da çok sayıda isim yer aldı.

Okunma 224 defa

sikayet

gazeteKıbrıs Girne Tüp Bebek