Thursday, 20 April 2023 08:54

GÜZELYURT BELEDİYESİ BAYRAMA HAZIR

Ramazan Bayramı tatili süresince Belediye tarafından verilmekte olan hizmetlerin düzenli olarak sürdürülebilmesi amacı ile birtakım tedbirler alınmıştır. Ayrıca herhangi bir aksaklığın yaşanmaması için ekiplerin çalışma gün ve saatleri düzenlenerek, nöbetçi ekipler devreye konmuştur.
Temizlik Hizmetleri: Kentin, yol, sokak ve caddelerin temizlik hizmetleri bayram öncesi ve tüm tatil süresince kirliliğe meydan vermemek amacı ile devam ettirilecektir.
Ev ve işyeri atıkları: Merkezde bulunan işyeri ve konutların evsel atıkları tatil süresince normal program aksatılmadan ekiplerimiz tarafından kaldırılacaktır.
Su Hizmeti: Kentin tüm bölgelerindeki şebekeye 24 saat kesintisiz verilen su normal programında devam edecek. Herhangi bir şebeke arızasına karşı oluşturulan nöbetçi ekip tatil
süresince devrede olacaktır.
Defin Hizmeti: Tüm mezarlıklar bayram ziyaretleri için kontrol ve bakımdan geçirildi. Ayrıca tatil süresince mezarlıklarda görevli personel bulundurulup hizmetlerin aksamadan verilmesi sağlanacaktır.
Kolluk Hizmetleri: Oluşabilecek sorun ve şikayetlere anında müdahale edilebilmesi amacı ile tatil süresince nöbetçi kolluk ekipleri görevlendirilmiştir.
Tartı Hizmeti: Tartı Merkezi bayramın birinci günü kapalı olup, ikinci ve üçüncü günü açık olacaktır.
Salhane Hizmetleri:Kesimhane bayram süresince kapalı olacaktır. Salhane, 24 Nisan 2023 Pazartesi günü rutin programına devam edecek.
Açık Pazar: Açık Pazar Bayramın ikinci gününe denk gelmesi nedeniyle 21 Nisan 2023 Cumartesi günü kapalı olacak.
İçme Suyu Kontür Yükleme Hizmeti: Ön ödemeli su sayacı bulunan vatandaşlar ihtiyaç hasıl olması durumunda Kapalı Pazar, Kalkanlı ve Bostancı Şubelerinde bulunan paypoint noktalarından 24 saat su yüklemesi yapılabilir.Alınan tedbirlerin yanısıra tüm ihtiyaçlar ve şikayetler için 0548 829 3243, 05488293244, 0548 829 3245 numaralı telefon hatları Bayram tatili süresince vatandaş şikayet ve isteklerini karşılamak ve hizmet vermek üzere tahsis edilmiştir.
GÜZELYURT BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Read 927 times

sikayet

newspaperKıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi