Friday, 06 March 2020 16:01

AÇIK PAZAR PROJESİNDE SONA GELİNDİ

Güzelyurt Belediyesi’nin en büyük yatırımlarından biri olan Kent Park  Projesi bünyesinde yapılan yeni Açık Pazar projesinde sona gelindi. 

Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, Güzelyurt’ta etaplar halinde tamamlanmak üzere olan yeni Açık Pazar alanında asfaltlama çalışmalarının yapıldığı otoparkta incelemelerde bulundu.

Açık Pazarın çevre düzenlemesi ve yeşillendirme çalışmalarının etaplar halinde tamamlandığını belirten Özçınar küçük ve büyük araçların park edeceği otopark alanının da asfaltlanarak, pazarın en kısa sürede halkın hizmetine sunulacağını söyledi.

Güzelyurt’ta her cumartesi kurulan açık pazarın daha uygun şartlarda hizmet verebilmesi için yeni açık pazar projesini hayata geçirdiklerini ifade eden Özçınar,  vatandaşların daha sağlıklı ve kaliteli bir ortamda hizmet almasına olanak sağlayacağını vurguladı.

Kent Park ve yeni Açık Pazar alanı projesinin bir bütün olduğunu anımsatan Özçınar,  alışveriş alanı dışında otopark, yürüyüş ve bekleme noktaları, bisiklet yolları, açık hava fitness alanı, oyun parkları ve cafeler bir bütün halinde olacak.

Read 941 times

sikayet

newspaperKıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi